Zadzwoń:

+48 18 445 20 83

Zarejestruj produkt w programie „Wydłużona Gwarancja”

Program „Wydłużona Gwarancja”

Jeśli zakupiłeś produkty marki Lumilight z oznaczeniem 5-y warranty, możesz zyskać dwa lata dodatkowej gwarancji. Wypełnij poniższy formularz w celu rejestracji produktu w programie „Wydłużona Gwarancja”. Po rejestracji produkt jest objęty wydłużoną ochroną 3+2 lata (trzy lata bezwarunkowo po zakupie produktu, dodatkowe dwa lata po rejestracji produktu za pośrednictwem niniejszego formularza).

* pola obowiązkowe

Potwierdzam, że zapoznałem/am się i akceptuję regulamin programu „Przedłużona gwarancja”. Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem poniższego formularza jest organizator programu (ORIS TRADE Sp. z o.o. z siedzibą w Jabłonce). Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w pkt. 4 regulaminu programu (np. realizacja umowy). Regulamin zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: biuro@lumilight.pl.
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez organizatora programu (ORIS TRADE Sp. z o.o. z siedzibą w Jabłonce) w celu otrzymywania informacji marketingowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w pkt. 4 regulaminu programu „Przedłużona gwarancja”. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z regulaminem. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem przed wyrażeniem zgody.