ARCHIWUM

Oprawy uliczne LED

 

lampy uliczne LED

 

Oferta produktowa marki Lumilight została uzupełniona o lampy uliczne LED. Mogą one z powodzeniem zastąpić lampy sodowe czy metalohalogenkowe.

więcej...

Obudowy hybrydowe AL+PC

 

Hybryda - AL+PC

Żarówka LED obudowy hybrydowe AL+PC

Trwałość, wydajność i stabilność żarówek LED w dużym stopniu zależy między innymi od konstrukcji i materiału użytego do jej produkcji, a ściślej ujmując radiatora. Podstawową funkcją, jaką pełni radiator w źródle światła, jest zapewnienie właściwego bezpieczeństwa użytkownikowi. Co za tym idzie, radiator powinien zachować odpowiednie właściwości szczelności i izolacji elektrycznej. Ponieważ diody elektroluminescencyjne LED są wrażliwe na wysoką temperaturę, jedną z głównych funkcji, jaką pełni radiator, jest skuteczne odprowadzanie ciepła. Dlatego w ostatnim czasie w Naszych produktach pojawił się nowy rodzaj obudów: obudowy hybrydowe, oznaczane jako AL+PC.

więcej...

Wysokiej jakości naświetlacz COB o mocy 100W

 

Naświetlacz COB 100W LED

 

Do rodziny naświetlaczy z serii HQ z diodami LED typu COB dołączyła oprawa o mocy 100W. Duża moc tego naświetlacza została uzyskana dzięki zastosowaniu dwóch matryc marki EPISTAR.

więcej...

Żarówki LED JDR, JCDR oraz MR16 z obudową ALU+PC

Żarówki LED z obudową ALU + PC

 

Nowa seria żarówek LED z białą obudową wykonaną z aluminium pokrytego tworzywem typu PC. Obudowa aluminiowa bardzo sprawnie odprowadza ciepło, ale też jest bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne, a tym samym trwała.

więcej...

Sterownik LED RGB IR 60S2 72W

 

sterownik led LL1971

 

 

Sterownik LED - funkcje

Sterownik LED LL1971 charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami oraz prostotą obsługi poprzez zapisane poszczególnych funkcji pod poszczególnymi przyciskami. Podstawowe funkcje to:

  • funkcja auto
  • 6 rodzajów sekwencji świecenia kolorem zmiennym
  • zatrzymanie i ponowne uruchomienie sekwencji świecenia
  • regulacja jasności świecenia
  • regulacja szybkości sekwencji
  • wybór 20 predefiniowanych kolorów świecenia światłem ciągłym
  • definiowanie własnych kolorów świecenia światłem ciągłym
więcej...


Podziel się
MENU